KONTAKT Z NAMI
  phone22 - 86 232 50

lisciu

 

Herbata – gasi pragnienie, orzeźwia, poprawia samopoczucie,i zapewnia dobrą atmosferę spotkań, a przy tym jest produktem całkowicie naturalnym.Dobrej herbaty nie zastąpi żaden napój. Tradycyjne czarne, zielone i czerwone herbaty ZAS to oferta dla wszystkich dbających
o zdrowie i poszukujących dobrego smaku. Zapraszamy na herbatę!

Początki naszej działalności to rok 1990, w którym założona została pierwsza rodzinna firma – ZAS P.O.T.I., działająca od początku swojej obecności na rynku jako importer i dystrybutor herbat z najpopularniejszych herbacianych rejonów świata takich jak Sri Lanka, Chiny czy Indie.Akceptacja konsumentów, z jaką spotykały się wybrane i oferowane przez ZAS herbaty stanowiła podstawę ciągłego naszego rozwoju i rozszerzania oferty produktowej. Pozwoliła nam również podjąć decyzję o założeniu w roku 1992 drugiej firmy – ZAS-POL Sp. z o.o., rozszerzającej działalność importową i dystrybucyjną o możliwości produkcyjne w kraju.

ZAS-POL to również firma rodzinna, pierwszy człon jej nazwy wskazuje na kontynuację herbacianej działalności firmy ZAS (logo ZAS widnieje na wszystkich naszych produktach), dodany człon „POL” był dla nas wyznacznikiem rozpoczęcia działalności produkcyjnej w kraju.

ZAS-POL Sp. z o.o. kontynuuje działalność firmy ZAS w zakresie importu markowych herbat paczkowanych w krajach pochodzenia oraz oferuje herbaty importowane z najlepszych rejonów upraw, paczkowane następnie w zakładzie produkcyjnym w kraju i firmowane znakami: ZAS, GARDEN, DRAGON, IMPERIAL NATURTEA GOLDEN TEA..

Staranny dobór herbat i ich bezpośredni import z rejonów upraw pozwala nam zaoferować konsumentom możliwość poznania herbat z wielu regionów świata i wyboru najbardziej odpowiednich pod względem upodobań smakowych, a standardy higieniczne obowiązujące w zakładzie produkcyjnym ZAS-POL gwarantują utrzymanie wysokiej jakości produktów.

Od 2003 roku firma ZAS-POL posiada wdrożone i certyfikowane systemy zarządzania jakością ISO 9001-2008 oraz HACCP.

Nasza oferta obejmuje herbaty liściaste z najwyżej cenionych herbacianych stron świata: ASSAM, YUNNAN, CEYLON, MADRAS, GREEN/ZIELONA, PU-ERH, herbaty z dodatkiem naturalnych aromatów: GREEN o smaku cytrynowym, PU-ERH o smaku cytrynowym, EARL-GREY oraz herbaty ekspresowe: IMPERIAL Naturtea, DRAGON, GARDEN TEA, GOLDEN TEA, PREMIUM, YUNNAN, CEYLON. Nowością w naszej ofercie jest herbata czarna ekspresowa w oryginalnym opakowaniu dostawcy JAF TEA GOLDEN CEYLON jak również szeroka gama wyjątkowych herbat liściastych czarnych i zielonych JAF TEA Exclusive Collection.

guaranteed quality

Zapewniając Państwa, że dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były zawsze najwyższej jakości oraz dostępne w atrakcyjnych cenach, zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

© 2015 ZAS-POL | Wszystkie prawa zastrzeżone | Informacja na temat cookie

Powered by: Profil-IT